ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 11299238
nr 1129 9238
Gunghäst
Trä, längd: 155 cm, höjd: 97 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 18 september 2017
kl 20:36:16
2.400 kr
3.600 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)